Modele fundesh te gjate

ATO Mund te Vishen ne Pune dhe gjate fundjaves, Ku me Pak imagjinate Mund t`i shnderroni ne kombinime unike. Fundet lekures Mund te jene ne te gjithe ngjyrat. Fundi prej tyli për femrat romantike Edhe këtë saison tyli do të vazhdoje të jetë i preferuar. Modeli në tendencë është shumë i shumë dhe Mund të vishet me këmbale për një pamje la roche por Edhe me këpucë chaton talon bon ton për në mbrëmje Fundi prej veluri KY lloj Fundi është perfekt për tu veshur si gjatë ditës ashtu dhe për në mbrëmje çdo gjë Varet se me çfarë faire kombinoni ta. Rrjetet sociale shndërrohen shpesh në burim lajmesh për Portalet Shqiptare. Vidéo`Jam Nana`bëri xhiron… Për tre vjet me radhë, Sharon Stone e kishte të pamundur të shkuante qoftë Edhe… Mund ta plotësoni pamjen Edhe me një xhaketë lëkure. Sot do të flasim për fundet dhe për Modelet në tendencë për stinën vjeshtë/dimër 2017-18. Të gjatë, mini, Deri Tek gjunjët, me pala, prej jeans ETJ. Ja cilët do të jenë Modelet e fundeve që do të preferohen këtë Sezon. Edhe fundet Tyl janě Super femërore dhe të përsosur për pranverë. E kombinuar me një T-Shirt dhe një påle rruaza të përshtatshme do t`IU japë një pamje glamoroze.

Një Fund të gjatë APO Edhe të ngushtë Mund ta kombinoni bukur me një pulovër të Gjerë e CILA i JEP até pamjen trendy, klasikes. Fundi me pala ngjyrë argjend I gjatë, Romantik dhe me shkëlqim. KY lloj Fundi do t`Ju bëjë të ndiheni glamour. Cili është kombinimi perfektë? Këshillohet të vishet me një corps të Zi dhe një påle çizme. Adresa juaj email s`do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janě shënuar me një * crayon jupe për tu kthyer në punë do të Ishte e përshtatshme të preferonit një crayon jupe i Cili është një Armon shumë i mirë i pamjes tuaj. Mund ta zgjidhni me një gjatësi Deri Tek gjunjët dhe prej lëkure për ta kombinuar me një bluzë romantike APO një t-shirt me shkrime për Kohen e lirë. Një fonds veror me Ornamente me Lule do të kombinohej bukur me një këmishë që Ju à shpatullat e zbuluara.

Gjatësia e TIJ do të Ishte mirë Deri Tek gjunjët dhe të kombinuara me një påle këpucë baline. Pjesë e propozimeve janě fundet e gjatë, Deri në gjunjë, të Gjerë, pjesa e fundit me Tyl APO xhins që Ju Lejon ta kombinoni lehtë me veshjen e çdo Rasti: ditë, mbrëmje, zyrë APO një apéritif me miqtë. Mbrëmjen e djeshme në “Dance with me”, u shpall çifti fitues e Ishin pikërisht SELDI… Një nga tendencat më të përhapyra të fundeve të këtij sezoni, na kujtojnë filmat e viteve` 60. Në të Vërtetë janě praktikë, të lehtë dhe të Japin até ndjesinë e shkujdesjes që NUK Ju bezdis. Çdo ngjyrë kombinohet bukur me bluzë, xhaketë xhins APO me një këmishë më dantellë nëse e duam për në mbrëmje. Duket sikur dimrit i ka mbetur Ende diçka për të thënë, PASI Ditët e pranverës vazhdojnë të jenë të ftohta, por Kjo NUK na PENGON që të mendojmë për tëndencat e Reja pranverore në veshje. Minifundi me Kopsa Fundi mini me Kopsa para është një ndër Trendet e këtij sezoni i Cili do të preferohet shumë. Je kombinuar me një këmishë të bardhë me fjongo do të ketë një pamje me të Vërtetë Shik por, JO Vetëm këtë modèle Fundi Mund ta kombinoni Edhe me një t-shirt për një pamje më Rok. Kjo pranverë pritet të jetë Plot ngjyra e gjallëri.

Funde me printe nga më të ndryshmet do të jenë kryefjala e sezonit ndaj përgatituni për të eksperimentuar sa më shumë me stilin tuaj Shkurt, Shkurt dhe… un Shkurt! KY është përkufizimi i veshjes në verë për shumicën. E ku ka më mirë se trupi i ekspozuar në Temperatura të Larta. Problemi i Vetëm është se, AQ sa duam të ndjehemi Komfort, po AQ Kemi dëshirë që të paraqitemi Plot Stil në rrugët e qytetit. E për këtë, i njejti Model kurdoherë NUK bën gjë tjetër, veçse sjell monotoni në pamjen e jashtme.